O OBIEKCIE

Serdecznie witamy Państwa na oficjalnej stronie Restauracji Parkowa w Nowej Rudzie, obiektu położonego w jednym z najpiękniejszych zakątków naszego niedużego miasta. Bliskie sąsiedztwo zielonej Góry Anny, a także centrum miasta sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla wielbicieli przyrody, jak i osób przebywających tutaj służbowo. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zachwyceni ciepłą atmosferą panującą w naszym ośrodku, a przepiękny, zielony ogród, który odwiedzają różnorakie zwierzęta nakłoni Was do odpoczynku.

   

Restauracja Parkowa-Noclegi to jedno z największych przedsięwzięć firmy istniejącej nieprzerwanie od 1991 r, należącej do lokalnego przedsiębiorcy. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży usługowej, gdzie przede wszystkim liczy się bezpośredni kontakt z klientem, pozwoliło nam poznać Państwa oczekiwania, którym z pewnością sprosta nasz zespół.

    

Restauracja Parkowa mieści się w  budynku będącym niegdyś klubo-kawiarnią Naczelnej Organizacji Technicznej. Po zamknięciu największego zakładu pracy w Nowej Rudzie, Kopalni Węgla Kamiennego, przez wiele lat niszczał, aż w końcu został odkupiony od miasta w roku 1997.

 

Uroczyste otwarcie lokalu miało miejsce w 2004 r. Natomiast nadbudowany hotel działa od roku 2007. Obecnie w skład kompleksu wchodzą:

  • część restauracyjna (trzy sale: Bankietowa, Kominkowa oraz Bufetowa)
  • część hotelowa mogąca pomieścić 50 osób (dwadzieścia pokoi w tym większe pokoje typu studio, a także sala konferencyjna z bufetem)
  • zadaszony taras
  • obszerny  zielony ogród z domkiem grillowym

   

Wspomniana baza restauracyjno-hotelowa pozwala nam na organizację różnorakich przyjęć okolicznościowych, eventów, a także spotkań biznesowych. Nasz manager, posiadający wszelkie kwalifikacje do pracy w gastronomii, fachowo doradzi przy wyborze menu, dekoracji i zadba o każdy szczegół imprezy.  Nasz Szef Kuchni przygotuje dla Państwa wybrane specjały, a obsługa sali i recepcji sprawi zaś, że czas spędzony w Parkowej upłynie w przemiłej atmosferze.