Proponujemy Państwu organizację pikniku, bądź grilla w naszym pięknym, zielonym ogrodzie, gdzie panujące cisza i spokój są odskocznią od huku i zgiełku miasta.

Możemy dla Państwa zorganizować przyjęcie w domku grillowym usytuowanym w centrum ogrodu, otoczonym zielenią, kwiatami i śpiewem ptaków.

Dla nieco większej liczby osób grill może być zorganizowany na tarasie. Tam również w otoczeniu kwiatów i bujnej roślinności zapomną Państwo o codziennych obowiązkach i znajdą chwilę na relaks w gronie przyjaciół.

Na zadaszonym tarasie mamy możliwość podłączenia telewizora, na którym mogą być wyświetlone filmy lub mecze, w zależności od Państwa oczekiwań. Do Państwa dyspozycji będzie również rzutnik i ekran.

Każde z przyjęć może być zorganizowane przy muzyce.

Wybierając naszą restaurację nie mogli Państwo trafić lepiej. W ogrodzie jest wiele wolnej przestrzeni, gdzie miejsce dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Dla rozrywki naszych gości proponujemy również stół do ping-ponga oraz piłkarzyki. Darmowy, monitorowany parking przy obiekcie jest dodatkowym atutem naszej restauracji.